محل تبلیغات شما

امروزه مایکروفر به یکی از وسایل ضروری هر آشپزخانه تبدیل شده است، به طوری که می­توان در بسیاری از آشپزخانه ها حداقل یک مایکروفر پیدا کرد. شرکت های گوناگونی اقدام به تولید مایکروفر کرده اند، که یکی از معتبرترین و با کیفیت ترین برندها سامسونگ می­باشد که اقدام به تولید مایکروفر کرده است. سامسونگ مایکروفر های خود را در سایزهای مختلف تولید کرده است. همچنین مایکروفر های خود را در انواع و اقسام آپشن های مختلف را قرار داده است تا کار افراد را در پخت انواع و اقسام غذاها آسوده کند.

مایکروفر ها جزو وسایل ضروری هر خانه به حساب می‌آید و اگر دچار خرابی شوند، قطعا پیامدهایی را در پی خواهد داشت که افراد سریع به راه حلی خواهند بود تا آن را رفع کنند. باید بدانید که دیگر جایی برای نگرانی وجود ندارد و تنها کافی است با مراکز معتبر تماس بگیرید و تعمیر مایکروفر خود را به آن ها بسپارید.

مشکلات رایج مایکروفر سامسونگ

گرم نشدن غذا در مایکروفر

یکی از خرابی های رایج در مایکروفر ها این است که افراد وقتی که غذا را در داخل مایکروفر قرار می­دهند اما غذا گرم نمی­شود. از دلایل آن می‌تواند خرابی مگنترون، سوخته شدن دیودها یا برد دستگاه، معیوب بودن خازن های یا حتی خرابی در قسمت درب مایکروفر باشد. به علت آنکه دلایل متعددی می­تواند باعث به وجود آمدن این مشکلات شوند بهتر است از تکنسین کمک بگیرید تا علت دقیق آن مشخص شود.

خاموش شدن دستگاه به طور ناگهانی

ممکن است در حال پخت و پز یا گرم کردن غذا توسط مایکروفر به طور ناگهانی و یک دفعه خاموش شود و کار نکند. این مشکل می‌تواند دلایل مختلفی داشته باشد مانند خرابی قفل درب، خراب شدن فن موتور، خرابی ترانس یا خرابی سوئیچ دستگاه یا حتی سوختن خازن ها و دیود های برد دستگاه. که برای رفع مشکل باید از یک تعمیرکار متخصص کمک بگیرید.

نچرخیدن سینی ماکروفر

سینی این وظیفه را دارد تا با چرخش غذا کاری کند تا غذا به طور یکنواخت پخته شود. در صورتی که این قطعه نچرخد باعث می­شود که غذای شما در یک طرف بسیار پخته و یا حتی سوخته شود و در طرف دیگر به نوعی سرد و نپخته باقی بماند. دلایل این مشکل می‌تواند خرابی موتور، قرار گرفتن نا صحیح سینی یا خراب شدن قطعه سوئیچ و. باشد. تعمیرکار می­تواند تشخیص دهد که کدام قطعه خراب شده است و می‌تواند آن را تعمیر کند. اگر قطعه خراب شده غیر قابل تعمیر باشد، باید آن را تعویض کنید.

جرقه زدن مایکروفر

صحنه ای که اگر با آن برخورد کنید ممکن است بسیار دلهره آور باشد، دیدن صحنه جرقه زدن در داخل مایکروفر است. در صورتی که مشاهده کردید که داخل دستگاه در حال جرقه زدن است باید سریعا برق دستگاه را از پریز برق جدا کنید. یکی از دلایل عمده به وجود آمدن این مشکل قرار دادن ظرف های فی در داخل مایکروفر است. مایکروفر با جریان الکتریسیته کار می­کند به همین دلیل قرار دادن ظرف های فی باعث می­شود تا برق میان دستگاه و ظرف شما تبادل شود و جرقه های الکتریسیته به وجود آیند. از دیگر دلایل این مشکل می­تواند خرابی پوشش داخلی دستگاه باشد. در صورتی که پس از جرقه زدن در داخل مایکروفر مشاهده کردید که داخل دستگاه شما آسیب دیده است باید توسط یک تعمیرکار بازدید شود و در صورت نیاز تعمیر گردد.

خراب شدن قفل درب ماکروفر

یکی از دلایلی که باعث می­شود مایکروفر شما شروع به کار کردن نکند، بسته نشدن درب آن است که میتواند به علت خرابی قفل درب باشد. درب های مایکروفر حداقل دارای دو قفل می­باشند. این قفل ها ممکن است به دلیل استفاده نامناسب ساییده یا شکسته شوند. به همین دلیل هنگامی که مشاهده کردید که درب دستگاه شما بسته نمی­شود، از باز کردن مایکروفر خودداری نمایید.

برای اینکه بتوانید از خرابی صوت کامل مایکروفر خود جلوگیری کنید بهتر است این نکات را رعایت کنید.

- از قرار دادن ظرف های فی حتما خودداری کنید

- اگر مایکروفر شما غذایی در داخل آن وجود دارد ندارد، از روشن نمودن آن خودداری کنید. چرا که فرستادن امواج به سمت غذای شما، باعث گرم شدن آن می‌شود و در صورتی که غذایی در آن وجود نداشته باشد این امواج در داخل دستگاه باقی می‌ماند و آسیب زا می­باشد.

- بهتر است برای پختن و گرم کردن غذا، از ظرف های مخصوص استفاده کنید.

- در صورت استفاده از سرویس برای تعمیر مایکروفر خود دیگر نگرانی برای حمل و نقل آن نخواهید داشت. ویرا سرویس تعمیرات را تا جایی که امکان باشد در محل انجام می‌دهد تا دیگر نیازی به حمل و نقل به وسیله خراب شده شده نداشته باشید.

ما در این مقاله به بخشی از مشکلات رایج مایکروفر سامسونگ پرداختیم. در صورتی که مشکل دیگری داشته و یا قادر به تعمیر و یا تشخیص ایرادهای مایکروفر خود نباشید می توانید با مرکز تخصصی تعمیر لوازم خانگی ویرا سرویس باشماره تماس های ثابت 33555616-021، 334441650-021 و 26571745-021 و شماره تماس های همراه 0912-1752179، 0912-3765457 ، 0912-6272757 و 6433781-0912 تماس بگیرید، تکنسین های دوره دیده این مرکز در اسرع وقت جهت تعمیر مایکروفر سامسونگ شما اعزام می شوند.

منبع : تدبیر 24 

چرا باید موتور یخچال را خنک کنیم؟

علت قطع شدن صدای تلویزیون

علل بسته نشدن درب ماشین لباسشویی

مایکروفر ,های ,خرابی ,دستگاه ,تعمیر ,داخل ,در داخل ,صورتی که ,در صورتی ,را در ,یکی از ,تعمیر مایکروفر سامسونگ ,رایج مایکروفر سامسونگ

مشخصات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

g البرز رایانه زاویه سازی فک و زاویه سازی صورت online_web_design khadamatparastar منظومه شمسی وردپرس صنعت ارائه خدمات پرستاری طلوع حیات فرکتال هنر